Caterpillar D8T

Caterpillar D8T

Cena
425 000 USD
Rok
2012
Przebieg, godzin
6675 h
E-mail x
Nazwa

Mój adres e-mail*

Adres e-mail znajomego*

Wiadomość:

Podstawowe informacje
MarkaCaterpillar D8T
Grupa produktówSpycharki
Numer fabrycznyMLN00639
Nr ew. wew.M422112
Numer kataloguCU1999982
Rok produkcji2012
Godzin6675 h
KrajStany Zjednoczone USA
LokalizacjaAurora, CO
Wycena
Cena bez VAT$ 425 000
VAT-
Cena z VAT-
Features
Dodatkowe informacje8SU BLADE, W/RK GRD & WEAR PLT
AM/FM/CD RADIO
C15 ENGINE
CYLINDER, LIFT WITH LINES - LH
CYLINDER, LIFT WITH LINES - RH
HYDRAULICS, RIPPER
LIGHT, RIPPER
NEW TRACK LINKS-3747 HRS
OIL CHANGE SYSTEM, POWERTRAIN
PACKAGE 8 RIPPER MULTI-SHANK
PACKAGE,8SU/U BULLDOZER
TIER 4 INTERIM
TOOTH, MULTI-SHANK RIPPER
TRACK, 24" ES (44SEC) PPR
6669 GD 8/12/19
Warunki
Dobry
Niezły
Zły
  • ogólny wygląd
  • elementy zabezpieczające
  • wskaźniki, stanowisko operatora, konsola
  • silnik
  • układ chłodzenia
  • układ elektryczny, rozruchu i ładowania
  • skrzynia biegów
  • układ kierowniczy
  • hydraulika
  • lemiesz
  • przekładnie główne
  • podwozie
  • spulchniarka / chwytak / wciągarka
ogólny wygląd
  • Nie
  • Tak
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Niezły
  • Dobry
  • Dobry
elementy zabezpieczające
  • Tak
  • Dobry
wskaźniki, stanowisko operatora, konsola
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
silnik
  • Nie
  • Nie
  • Tak
  • Nie
  • Nie
  • Nie
  • good
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
układ chłodzenia
  • Nie
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
układ elektryczny, rozruchu i ładowania
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
skrzynia biegów
  • Nie
  • Nie
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
układ kierowniczy
  • Dobry
  • Dobry
hydraulika
  • Nie
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
lemiesz
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
przekładnie główne
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
podwozie
Condition Pomiar
(L)
Pomiar
(P)
% zużycia
(L)
% zużycia
(P)
Sworznie i tuleje przetoczone?Nie
Rama gąsienicy - strona lewaDobry
Rama gąsienicy - strona prawaDobry
Idlers Front3737
Idlers Rear4040
Links1.701.703636
Pins & Bushings (External).48.484444
Track Roller 1.85.853030
Track Roller 2.85.853030
Track Roller 3.89.892727
Track Roller 4.89.892727
Track Roller 5.89.892727
Track Roller 6.89.892727
Track Roller 7.85.853030
Track Roller 8.85.853030
spulchniarka / chwytak / wciągarka
  • Dobry1 SHANK only
Wyślij ofertę
Wszystko gotowe!

Twoja oferta została pomyślnie przekazana. Sprzedawca wkrótce się z Tobą skontaktuje!

Wyślij wiadomość do sprzedawcy
WAGNER EQUIPMENT COPatrz ekwipunekStrona internetowaWybierz kontakt
Used Equipment
Telefon:+1 303 900 5875
Komentarze
Nazwisko:Firma:E-mail:Telefon:Miasto:Kraj:
Chcę aby sprzedający odpowiedział przez:poprzez e-mailPrzez telefon