Caterpillar 336EL

Caterpillar 336EL

Cena
148 500 USD
Rok
2013
Przebieg, godzin
5793 h
E-mail x
Nazwa

Mój adres e-mail*

Adres e-mail znajomego*

Wiadomość:

Podstawowe informacje
MarkaCaterpillar 336EL
Grupa produktówKoparki gąsienicowe
Numer fabrycznyFJH00829
Nr ew. wew.172U031
Numer kataloguCU2494424
Rok produkcji2013
Godzin5793 h
KrajStany Zjednoczone USA
LokalizacjaIA
Wycena
Cena bez VAT$ 148 500
VAT-
Cena z VAT-
Features
Akcesoria
UKŁAD KLIMATYZACJIAIR CONDITIONER
OświetlenieLIGHTING
OLEJ NAPEDOWY O BARDZO NISKIEJ ZAWARTOSCI SIARKIULTRA LOW SULFUR DIESEL FUEL
AM FM RADIOAM FM RADIO
EPA LABELEPA LABEL
DODATKOWE OBWODY HYDRAULICZNEAUXILIARY HYDRAULICS
ZŁĄCZE, SZYBKIECOUPLER, QUICK
OSŁONY SILNIKAENGINE ENCLOSURES
WYSIĘGNIK, JEDNOCZĘŚCIOWYBOOM, 1 PIECE
PODWOZIE, DŁUGIEUNDERCARRIAGE, LONG
KAROSERIA, STANDARDCARBODY, STANDARD
PILOT CONTROLPILOT CONTROL
STRAIGHT TRAVEL PEDALSTRAIGHT TRAVEL PEDAL
OSŁONYGUARDS
Dodatkowe informacjePICTURES AS OF 12/19/18 5029 HOURS

10' 6" STICK
HP & MP TOOL CONTROL
Warunki
Dobry
Niezły
Zły
  • ogólny wygląd
  • elementy zabezpieczające
  • wskaźniki, stanowisko operatora, konsola
  • silnik
  • układ chłodzenia
  • układ elektryczny, rozruchu i ładowania
  • hydraulika
  • wysięgnik
  • ramię
  • łyżka
  • przekładnie główne
  • podwozie
  • uwagi, różn. naprawy, uwagi ogólne
  • wysięgnik i ramię
  • stan ogólny
ogólny wygląd
  • Nie
  • Machine had full sand, paint, and decals November 2018 at 5005 hours. Very good cosmetic condition with all straight body panels.
  • DobryRubber side bumpers installed
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • DobryPlastic turbo style
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
elementy zabezpieczające
  • Tak
  • TakFront mesh screen
  • Tak
  • Tak
  • Tak
  • Tak
  • Front mesh windshiled screen installed on machine
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • DobryBreak out hammer installed
  • Dobry
  • Dobry
wskaźniki, stanowisko operatora, konsola
  • Tak
  • Nie
  • Tak
  • Tak
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • DobryCloth / air suspension / heated
  • Dobry
  • Dobry
silnik
  • Nie
  • Nie
  • Nie
  • Tak
  • Tak
  • Tak
  • Nie
  • Nie
  • Nie
  • Nie
  • ELC
  • All new reman injectors installed December 2018 at 5026 hours. DPF Filter removed, serviced, cleaned October 2018 at 5005 hours. Quick evac fitting installed
  • Normal
  • Normal
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • DobryDPF Filter removed, serviced, cleaned October 2018 at 5005 hours
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
układ chłodzenia
  • Nie
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
układ elektryczny, rozruchu i ładowania
  • TakCord not installed
  • Tak
  • Tak
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
hydraulika
  • Pattern changer installed - high and medium pressure aux. installed - Quick vac port for hydraulic oil
  • Good
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
wysięgnik
  • 21’ 4”
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
ramię
  • 10’ 6”
  • Dobry
  • Dobry
  • Dobry
łyżka
  • Tak
  • Cat / Hydraulic
przekładnie główne
  • TakOil clean, no metal on plugs
  • Dobry
  • DobryOil clean, no metal on plugs
  • DobryOil clean, no metal on plugs
  • Dobry
  • Dobry
podwozie
Condition Pomiar
(L)
Pomiar
(P)
% zużycia
(L)
% zużycia
(P)
Sworznie i tuleje przetoczone?Nie
Notatki - PODWOZIENew track links and sprockets installed October 2017 at 4079 hours. CTS Measurements as of 4771 hours.
Płyty gąsienicy33.5" TG
Track Frame - LeftDobry
Track Frame - RightDobry
Carrier Rollers Front155155.82017
Carrier Rollers Rear155.51561816
Drive SprocketsGoodGood
Front Idler22223131
Links33.7834.04107
Pins & Bushings (External)10.9210.921818
Pins & Bushings (Internal)86586511
Track Roller 145.9745.473743
Track Roller 247.546.741727
Track Roller 346.9947.52317
Track Roller 446.7447.242720
Track Roller 5GuardGuard
Track Roller 646.9947.52317
Track Roller 746.7446.992723
Track Roller 846.9947.52317
Track Roller 945.4746.484330
Track Shoes39.1239.371716
uwagi, różn. naprawy, uwagi ogólne
  • Inspection updated 2-26-19 at 5093 hours.
  • PM4 2,000 hour service completed 6-5-18 @ 4,769 SHM; PM1 250 hour service completed 10-17-18 at 5005 hours
  • DPF Filter removed, serviced, cleaned October 2018 at 5005 hours
  • Full sand, paint, decal November 2018 at 5005 hours
  • All new reman injectors installed December 2018 at 5026 hours
  • New track links and sprockets installed October 2017 at 4079 hours.
wysięgnik i ramię
  • Nie
  • Nie
  • Dobry
  • Dobry
  • NiezłyMinor play - could use shimmed
stan ogólny
  • Tak
  • Tak
  • Dobry
Wyślij ofertę
Wszystko gotowe!

Twoja oferta została pomyślnie przekazana. Sprzedawca wkrótce się z Tobą skontaktuje!

Wyślij wiadomość do sprzedawcy
ALTORFER INC.Patrz ekwipunekStrona internetowaWybierz kontakt
Chase Lang
Telefon:+1 319 365 0551 ext 2210
Komentarze
Nazwisko:Firma:E-mail:Telefon:Miasto:Kraj:
Chcę aby sprzedający odpowiedział przez:poprzez e-mailPrzez telefon