Caterpillar 963D

Caterpillar 963D

Prijs
189.000 USD
Jaar
2013
Gebruiksuren
4630 h
Video's van Caterpillar 963D
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

Basis informatie
MerkCaterpillar 963D
Categorierupsladers
SerienummerLCS01876
Voorraad nummerRUC0058
Catalogus nummerCU4313352
Jaar2013
Uren4630 h
LandVerenigde Staten
PlaatsOlathe, KS
Prijzen
Prijs exclusief BTW$ 189.000
BTW-
Prijs inclusief BTW-
Features
Accessoires
MotorENGINE
Extra informatie.
- FOLEY WORK READY -
SHOWN ATTACHMENTS SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE

1000 ENGINE
963D TRACK LOADER
AIR INLET, PRECLEANER, TURBINE
BEACON, ROTATING
BUMPER, STANDARD
CATERPILLAR PRODUCT LINK 321
COUNTERWEIGHT,ADDITIONAL,672LB
FAN, DEMAND, REVERSING
FRAME NO RIPPER
GUARD, IDLER
GUARD, LIFT CYLINDERS
GUARD, TILT CYLINDER
HEATER, ENGINE COOLANT, 120V
HITCH, EXTENDED
HYDRAULIC 2V,GP JOYSTICK, PACK
HYDRAULIC OIL, STANDARD
LANGUAGE, MESSENGER
LIGHTS GUARDS, PACKAGE
LINES IMPLEMENT, STANDARD
SEAT TLV2,S/S ISOLATOR,HEATED
SERVICE PACKAGE, EXTENDED
STRIKER BARS, REAR
TANK, FUEL, STANDARD
TRACK,22" DG CTR HOLE, E. SALT
TRANSMISSION CONTROL, JOYSTICK
WARNING DECALS, ANSI, FOR NACD
WASTE PACKAGE, E. SALT
Voorwaarden
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
  • algemeen uiterlijk
  • safety items
  • meters, cabine, console
  • motor
  • koelsysteem
  • elektrisch, start- en laadsysteem
  • transmissie
  • besturing
  • rem
  • hydrauliek
  • eindaandrijvingen
  • undercarriage
  • opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
algemeen uiterlijk
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenBENT
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
safety items
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Goed
meters, cabine, console
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenFEW LABELS ARE HARD TO READ
  • Goed
motor
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • OK
  • OK non cat filter
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
koelsysteem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
elektrisch, start- en laadsysteem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
transmissie
  • Ja
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
besturing
  • Goed
  • Goed
  • Goed
rem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
hydrauliek
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • GoedGUARDING LANDFILL PACKAGE
eindaandrijvingen
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Pinnen & bussen gedraaid?Nee
Rupsframe - linksGoed
Rupsframe - rechtsGoed
Carrier Rollers Front7687621622
Carrier Rollers Rear7527203252
Idlers Front88903536
Links4824824242
Pins & Bushings (External)2762764040
Segments5050
Track Roller 17847883226
Track Roller 27968002220
Track Roller 37988022018
Track Roller 47968002620
Track Roller 57947962422
Track Shoes (Width)1281283535
opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
  • PERFORMED PM 4 SERVICE 3884 HOURS
  • SHOWN ATTACHMENTS SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE INCLUDED IN THE PRICE
Stuur een bod
Alles gedaan!

Uw aanbod is met succes doorgestuurd. De verkoper zal snel contact opnemen!

Stuur een bericht naar de verkoper
FOLEY EQUIPMENT COMPANYZie inventarisWebsiteSelecteer contact
Contact Us
Telefoon:+316 943 4211
Comments
Naam:Bedrijf:E-mail:Bedrijf's telefoon:Stad:Land:
Ik verwacht het antwoord van de verkoper per:e-mailtelefoon