Caterpillar 963D

Caterpillar 963D

Prijs
178.400 USD
Jaar
2013
Gebruiksuren
4336 h
Video's van Caterpillar 963D
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

Basis informatie
MerkCaterpillar 963D
Categorierupsladers
SerienummerLCS01876
Voorraad nummerRUC0058
Catalogus nummerCU4313352
Jaar2013
Uren4336 h
LandVerenigde Staten
PlaatsTopeka Area, KS
Prijzen
Prijs exclusief BTW$ 178.400
BTW-
Prijs inclusief BTW-
Features
Accessoires
MotorENGINE
Extra informatie**RED TAG SPECIAL**
- FOLEY WORK READY -
SHOWN ATTACHMENTS SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE

1000 ENGINE
963D TRACK LOADER
AIR INLET, PRECLEANER, TURBINE
BEACON, ROTATING
BUMPER, STANDARD
CATERPILLAR PRODUCT LINK 321
COUNTERWEIGHT,ADDITIONAL,672LB
FAN, DEMAND, REVERSING
FRAME NO RIPPER
GUARD, IDLER
GUARD, LIFT CYLINDERS
GUARD, TILT CYLINDER
HEATER, ENGINE COOLANT, 120V
HITCH, EXTENDED
HYDRAULIC 2V,GP JOYSTICK, PACK
HYDRAULIC OIL, STANDARD
LANGUAGE, MESSENGER
LIGHTS GUARDS, PACKAGE
LINES IMPLEMENT, STANDARD
SEAT TLV2,S/S ISOLATOR,HEATED
SERVICE PACKAGE, EXTENDED
STRIKER BARS, REAR
TANK, FUEL, STANDARD
TRACK,22" DG CTR HOLE, E. SALT
TRANSMISSION CONTROL, JOYSTICK
WARNING DECALS, ANSI, FOR NACD
WASTE PACKAGE, E. SALT
Voorwaarden
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
  • algemeen uiterlijk
  • safety items
  • meters, cabine, console
  • motor
  • koelsysteem
  • elektrisch, start- en laadsysteem
  • transmissie
  • besturing
  • rem
  • hydrauliek
  • eindaandrijvingen
  • undercarriage
  • opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
algemeen uiterlijk
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenBENT
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
safety items
  • Goed
  • Ja
  • Ja
  • Ja
meters, cabine, console
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenFEW LABELS ARE HARD TO READ
  • Goed
  • Ja
  • Ja
motor
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • OK
  • OK non cat filter
koelsysteem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
elektrisch, start- en laadsysteem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
transmissie
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Ja
  • Nee
besturing
  • Goed
  • Goed
  • Goed
rem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
hydrauliek
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • GoedGUARDING LANDFILL PACKAGE
  • Nee
eindaandrijvingen
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Dragerrollers vooraan7687621622
Dragerrollers achteraan7527203252
Tussenwielen vooraan88903536
Koppelingen4824824242
Pinnen & bussen (extern)2762764040
Segmenten5050
Rupsrol 17847883226
Rupsrol 27968002220
Rupsrol 37988022018
Rupsrol 47968002620
Rupsrol 57947962422
Rupsschoenen (breedte)1281283535
Rupsframe - linksGoed
Rupsframe - rechtsGoed
Pinnen & bussen gedraaid?Nee
opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
  • PERFORMED PM 4 SERVICE 3884 HOURS
  • SHOWN ATTACHMENTS SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE INCLUDED IN THE PRICE
Stuur een bod
Alles gedaan!

Uw aanbod is met succes doorgestuurd. De verkoper zal snel contact opnemen!

Stuur een bericht naar de verkoper
FOLEY EQUIPMENT COMPANYZie inventarisWebsiteSelecteer contact
Contact Us
Telefoon:+316 943 4211
Comments
Naam:Bedrijf:E-mail:Bedrijf's telefoon:Stad:Land:
Ik verwacht het antwoord van de verkoper per:e-mailtelefoon