Caterpillar 963K

Caterpillar 963K

Prijs
240.560 USD
Jaar
2015
Gebruiksuren
3258 h
Video's van Caterpillar 963K
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

Basis informatie
MerkCaterpillar 963K
Categorierupsladers
SerienummerLBL00177
Voorraad nummerQUC0220
Catalogus nummerCU2549293
Jaar2015
Uren3258 h
LandVerenigde Staten
PlaatsTopeka Area, KS
Prijzen
Prijs exclusief BTW$ 240.560
BTW-
Prijs inclusief BTW-
Features
Extra informatie.
- FOLEY WORK READY -
SHOWN ATTACHMENTS SUBJECT TO CHANGE AND MAY NOT BE
INCLUDED IN PRICE

1000 ENGINE
108D CLEAN EMISSIONS MODULE T4
963K TRACK LOADER
AIRINLET COVER STD
BUMPER STANDARD
CAB LUXE
COMF SEAT, AIR SUS.
CONSTRUCTION PCKGE
FAN, DEMAND, STD
FUEL TK STANDARD
GUARD, IDLER
GUARD, LIFT CYLINDERS
HYDRAULIC 2V, GP
HYDRAULIC OIL, STANDARD
LINES IMPLEMENT
PLE641, CELLULAR
REGL PKG ADSD-N
SERVICE PACK EXT.
TRACK, 550MM, 22"
TRANS CTRL TLV2
Voorwaarden
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
  • algemeen uiterlijk
  • safety items
  • meters, cabine, console
  • motor
  • koelsysteem
  • elektrisch, start- en laadsysteem
  • transmissie
  • besturing
  • rem
  • hydrauliek
  • eindaandrijvingen
  • undercarriage
algemeen uiterlijk
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenMINOR BEND
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenFEW DENTS
  • Goed
  • GoedFRONT TOP CORNERS HAVE MINOR BENDS
  • Goed
safety items
  • JaTOP FRONT HAS MINOR BEND
  • Ja
  • Ja
  • Goed
meters, cabine, console
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
motor
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • OK
  • OK
  • OK
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
koelsysteem
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
elektrisch, start- en laadsysteem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
transmissie
  • Nee
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
besturing
  • Goed
  • Goed
  • Goed
rem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
hydrauliek
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
eindaandrijvingen
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Equalizer BarOK
koppeling onderdeelnummer2346696
Pivot ShaftOK
Rupsplaten21 5\8 2 bar
Rupsframe - linksGoed
Rupsframe - rechtsGoed
Carrier Rollers Front7627612221
Carrier Rollers Rear7507483033
Idlers Front1001006666
Links5165162222
Pins & Bushings (External)2782782424
Segments2525
Track Roller 17847823234
Track Roller 27907962622
Track Roller 37907922625
Track Roller 47947922425
Track Roller 57907902626
Track Shoes (Width)1161164646
Stuur een bod
Alles gedaan!

Uw aanbod is met succes doorgestuurd. De verkoper zal snel contact opnemen!

Stuur een bericht naar de verkoper
FOLEY EQUIPMENT COMPANYZie inventarisWebsiteSelecteer contact
Contact Us
Telefoon:+316 943 4211
Comments
Naam:Bedrijf:E-mail:Bedrijf's telefoon:Stad:Land:
Ik verwacht het antwoord van de verkoper per:e-mailtelefoon