Snel Zoeken

Volvo ECR145EL

Volvo ECR145EL

Jaar
2018
Gebruiksuren
3.783 h
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

MICHIGAN CAT
Kalkaska, MI
+1 8669941408
Toon telefoonnummer
Basis informatie
MerkVolvo ECR145EL
Michigan CAT
CategorieRupsgraafmachines
SerienummerVCECR145T00311571
Voorraad nummer003115-A
Catalogus nummer10112432
Jaar2018
Uren3.783 h
LandVerenigde Staten
PlaatsKalkaska, Verenigde Staten
Prijzen
Prijs exclusief BTW105.510 USD
BTWExclusief terug te vorderen BTW
Prijs inclusief BTW-
Details
Accessoires
VERLICHTINGLIGHTING
EXTRA HYDRAULIEKAUXILIARY HYDRAULICS
DIESELBRANDSTOF MET UITERST LAAG ZWAVELGEHALTEULTRA LOW SULFUR DIESEL FUEL
AIRCONDITIONERAIR CONDITIONER
FRAME ONDERWAGEN, STANDAARDCARBODY, STANDARD
MOTORKAPPENENGINE ENCLOSURES
PILOOTSTURINGPILOT CONTROL
PEDAAL MET RECHTE BEWEGINGSTRAIGHT TRAVEL PEDAL
EPA-labelEPA LABEL
GIEK, EENDELIGBOOM, 1 PIECE
HYDRAULISCHE KOPPELINGCOUPLER, HYDRAULIC
HAND- EN VOETSTURINGHAND AND FOOT CONTROL
DUIM, HYDRAULISCHTHUMB, HYDRAULIC
SNELKOPPELINGCOUPLER, QUICK
BRANDBLUSAPPARAATFIRE EXTINGUISHER
ZwaailampBEACON
Extra informatieCAB, AC, HYD THUMB, HQC, BKT, LVL BLD, 19" PADS
CONDITION AND HOURS SUBJECT TO CHANGE
PLEASE CALL FOR MACHINE LOCATION
Condities
Tweedehands materieel van Cat kopen, betekent investeren in een machine van hoge kwaliteit waarop u kunt vertrouwen. Uw dealer steekt de tijd en middelen in om elke gebruikte machine te inspecteren en te controleren of deze klaar is om voor u te presteren.
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
algemeen uiterlijk
1040
  • Nee
  • Nee
  • Geselecteerde AfdelingenDented in center and hole in bottom left corner.
  • Goed
  • GoedScratches
  • GoedStraight and in place.
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHole in left front corner. Dented.
  • Goed
  • Goed
  • GoedStraight
  • Geselecteerde AfdelingenScratches and scuffs with light surface rust. Faded slight.
  • Goed
  • Geselecteerde Afdelingen
  • Goed
safety items
300
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
meters, cabine, console
1030
  • JaTravel alarm working
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Ja
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenSmall crack near engine throttle. Light scratches.
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenSmall tear at left rear corner.
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde Afdelingen3 small holes in seat. Both armrests worn slight.
  • Goed
  • Goed
motor
700
  • Nee
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Green
  • Normal
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
koelsysteem
500
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
elektrisch, start- en laadsysteem
500
  • Nee
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
hydrauliek
1120
  • Small leak coming from bottom of front right manifold.
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenShows normal wear.
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenCollecting dirt
  • Goed
uitrustingsstukken
  • JaWerk-brau hydraulic thumb installed.
  • Has 98” wide leveling blade. Weld on cutting edge that shows wear with multiple dents. Face of blade has multiple dents. Both cylinders are damp.
giek
210
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenP&B have slight movement.
graafarm
210
  • 98”ft
  • Geselecteerde AfdelingenP&B have some movement.
  • Goed
  • Goed
bak
110
  • Ja
  • Geselecteerde AfdelingenP&B have some movement.
  • Goed
undercarriage
200
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Average Life Remaining - UNDERCARRIAGEApproximately 55% remaining.
OpmerkingenUsed Cat specs.
Rupsplaten19.5” wide triple grouser pads with bolt on rubber pads. A few rubber pads missing on both sides with cuts and chunking.
Rupsframe - linksGoed
Rupsframe - rechtsGoed
Carrier Rollers Front1151153030
Idlers Front20204848
Links93933636
Pins & Bushings (External)53533030
Track Roller 21421424949
Track Roller 31431424940
Track Roller 51421424949
Track Roller 61421424949
Track Roller 71421414956
eindaandrijvingen
100
  • Goed
Services
Uw plaatselijke Cat dealer heeft uitgebreide mogelijkheden: toegewijde onderhoudstechnici die ervoor zorgen dat u het meeste uit uw gebruikte machine haalt, van routineonderhoud tot noodservice op locatie, onderdelen en productiviteitsservices en meer, u kunt vertrouwen op uw plaatselijke Cat dealer.
Engine Specifications Motorspecificaties Revolutionaire generatorsoftware
Safety Services Veiligheidsservices De laatste technologie en praktijkervaring voor zero-incident prestaties
Power Systems Vermogenssystemen De belangrijkste behoeftes voldoen aan de strengste normen
New Equipment Nieuwe machines Duurzame en betrouwbare apparatuur rechtstreeks vanuit de fabrieksvloer
Financial Services Financiële service Snel uw materieel op de werkplaats met Cat Financial
Cat Parts Cat® onderdelen Wereldwijde ondersteuning voor Cat dealers en 24/7 onderdelen bestellen