Caterpillar 336EL

Caterpillar 336EL

Prijs
148.500 USD
Jaar
2013
Gebruiksuren
5784 h
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

Basis informatie
MerkCaterpillar 336EL
CategorieRupsgraafmachines
SerienummerFJH00829
Voorraad nummer172U031
Catalogus nummerCU2494424
Jaar2013
Uren5784 h
LandVerenigde Staten
PlaatsIA
Prijzen
Prijs exclusief BTW$ 148.500
BTW-
Prijs inclusief BTW-
Features
Accessoires
AirconditioningAIR CONDITIONER
VerlichtingLIGHTING
Dieselbrandstof met uiterst laag zwavelgehalteULTRA LOW SULFUR DIESEL FUEL
AM FM RADIOAM FM RADIO
EPA LABELEPA LABEL
EXTRA HYDRAULIEKAUXILIARY HYDRAULICS
KOPPELING, SNELCOUPLER, QUICK
MOTORKAPPENENGINE ENCLOSURES
GIEK, EENDELIGBOOM, 1 PIECE
ONDERSTEL, LANGUNDERCARRIAGE, LONG
FRAME ONDERWAGEN, STANDAARDCARBODY, STANDARD
PILOT CONTROLPILOT CONTROL
PEDAAL MET RECHTE BEWEGINGSTRAIGHT TRAVEL PEDAL
BeveiligingenGUARDS
Extra informatiePICTURES AS OF 12/19/18 5029 HOURS

10' 6" STICK
HP & MP TOOL CONTROL
Voorwaarden
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
  • algemeen uiterlijk
  • safety items
  • meters, cabine, console
  • motor
  • koelsysteem
  • elektrisch, start- en laadsysteem
  • hydrauliek
  • giek
  • graafarm
  • bak
  • eindaandrijvingen
  • undercarriage
  • opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
  • giek & arm
  • algemene conditie
algemeen uiterlijk
  • Nee
  • Machine had full sand, paint, and decals November 2018 at 5005 hours. Very good cosmetic condition with all straight body panels.
  • GoedRubber side bumpers installed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • GoedPlastic turbo style
  • Goed
  • Goed
  • Goed
safety items
  • Ja
  • JaFront mesh screen
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Front mesh windshiled screen installed on machine
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • GoedBreak out hammer installed
  • Goed
  • Goed
meters, cabine, console
  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • GoedCloth / air suspension / heated
  • Goed
  • Goed
motor
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • ELC
  • All new reman injectors installed December 2018 at 5026 hours. DPF Filter removed, serviced, cleaned October 2018 at 5005 hours. Quick evac fitting installed
  • Normal
  • Normal
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • GoedDPF Filter removed, serviced, cleaned October 2018 at 5005 hours
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
koelsysteem
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
elektrisch, start- en laadsysteem
  • JaCord not installed
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
hydrauliek
  • Pattern changer installed - high and medium pressure aux. installed - Quick vac port for hydraulic oil
  • Good
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
giek
  • 21’ 4”
  • Goed
  • Goed
  • Goed
graafarm
  • 10’ 6”
  • Goed
  • Goed
  • Goed
bak
  • Ja
  • Cat / Hydraulic
eindaandrijvingen
  • JaOil clean, no metal on plugs
  • Goed
  • GoedOil clean, no metal on plugs
  • GoedOil clean, no metal on plugs
  • Goed
  • Goed
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Pinnen & bussen gedraaid?Nee
OpmerkingenNew track links and sprockets installed October 2017 at 4079 hours. CTS Measurements as of 4771 hours.
Rupsplaten33.5" TG
Track Frame - LeftGoed
Track Frame - RightGoed
Carrier Rollers Front155155.82017
Carrier Rollers Rear155.51561816
Drive SprocketsGoodGood
Front Idler22223131
Links33.7834.04107
Pins & Bushings (External)10.9210.921818
Pins & Bushings (Internal)86586511
Track Roller 145.9745.473743
Track Roller 247.546.741727
Track Roller 346.9947.52317
Track Roller 446.7447.242720
Track Roller 5GuardGuard
Track Roller 646.9947.52317
Track Roller 746.7446.992723
Track Roller 846.9947.52317
Track Roller 945.4746.484330
Track Shoes39.1239.371716
opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
  • Inspection updated 2-26-19 at 5093 hours.
  • PM4 2,000 hour service completed 6-5-18 @ 4,769 SHM; PM1 250 hour service completed 10-17-18 at 5005 hours
  • DPF Filter removed, serviced, cleaned October 2018 at 5005 hours
  • Full sand, paint, decal November 2018 at 5005 hours
  • All new reman injectors installed December 2018 at 5026 hours
  • New track links and sprockets installed October 2017 at 4079 hours.
giek & arm
  • Nee
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenMinor play - could use shimmed
algemene conditie
  • Ja
  • Ja
  • Goed
Stuur een bod
Alles gedaan!

Uw aanbod is met succes doorgestuurd. De verkoper zal snel contact opnemen!

Stuur een bericht naar de verkoper
ALTORFER INC.Zie inventarisWebsiteSelecteer contact
Chase Lang
Telefoon:+1 319 365 0551 ext 2210
Comments
Naam:Bedrijf:E-mail:Bedrijf's telefoon:Stad:Land:
Ik verwacht het antwoord van de verkoper per:e-mailtelefoon