Caterpillar 325F

Caterpillar 325F

Prijs
179.500 USD
Jaar
2016
Gebruiksuren
2134 h
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

Basis informatie
MerkCaterpillar 325F
CategorieRupsgraafmachines
SerienummerXAA00439
Voorraad nummerR60685
Catalogus nummerCU4505154
Jaar2016
Uren2134 h
LandVerenigde Staten
PlaatsSacramento, CA
Prijzen
Prijs exclusief BTW$ 179.500
BTW-
Prijs inclusief BTW-
Features
Accessoires
AirconditioningAIR CONDITIONER
PRODUCT koppelingPRODUCT LINK
CE PLAATCE PLATE
VerlichtingLIGHTING
Dieselbrandstof met uiterst laag zwavelgehalteULTRA LOW SULFUR DIESEL FUEL
AM FM RADIOAM FM RADIO
EPA LABELEPA LABEL
EXTRA HYDRAULIEKAUXILIARY HYDRAULICS
KOPPELING, SNELCOUPLER, QUICK
MOTORKAPPENENGINE ENCLOSURES
GIEK, EENDELIGBOOM, 1 PIECE
GRAAFARM, MEDIUMSTICK, MEDIUM
ONDERSTEL, LANGUNDERCARRIAGE, LONG
FRAME ONDERWAGEN, STANDAARDCARBODY, STANDARD
PILOT CONTROLPILOT CONTROL
HAND- EN VOETBEDIENINGHAND AND FOOT CONTROL
PEDAAL MET RECHTE BEWEGINGSTRAIGHT TRAVEL PEDAL
Voorwaarden
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
  • algemeen uiterlijk
  • safety items
  • meters, cabine, console
  • motor
  • koelsysteem
  • elektrisch, start- en laadsysteem
  • hydrauliek
  • giek
  • graafarm
  • bak
  • eindaandrijvingen
  • undercarriage
  • opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
algemeen uiterlijk
  • Nee
  • Nee
  • Ja
  • GoedFront bumper under window is dented but usable.
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
safety items
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
meters, cabine, console
  • Ja
  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • Full
  • 7/8 full
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • GoedAugust 2016
  • Goed
  • Goed
  • Goed
motor
  • Nee
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Red
  • Last service noted 2-21-2018 @ 1015 hours current 1023 hours.
  • Ok
  • Normal
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
koelsysteem
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
elektrisch, start- en laadsysteem
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
hydrauliek
  • Ok
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
giek
  • Goed
  • Goed
  • Goed
graafarm
  • 9 ft. 6"
  • Goed
  • Goed
  • Goed
bak
  • Ja
  • Caterpillar
  • Caterpillar
  • 48"
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde Afdelingen
eindaandrijvingen
  • Goed
  • Goed
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Pinnen & bussen gedraaid?Nee
DragerrollersLeft front carrier roller is flat spotted.
koppeling onderdeelnummer355-9247
Track Frame - LeftGoed
Track Frame - RightGoed
Carrier Rollers Front46646896
Carrier Rollers Rear46646896
Idlers Front0760761212
Links11911999
Pins & Bushings (External)0430431212
Pins & Bushings (Internal)76076000
Track Roller 116716773
Track Roller 216716777
Track Roller 3GuardGuard
Track Roller 4169166010
Track Roller 5169166010
Track Roller 6GuardGuard
Track Roller 716716777
Track Roller 8167166710
Track Shoes (Width)153. 31"153. 31"00
opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
  • Machine runs and operates good all functions performed normally overall machine is in good condition.
Stuur een bod
Alles gedaan!

Uw aanbod is met succes doorgestuurd. De verkoper zal snel contact opnemen!

Stuur een bericht naar de verkoper
HOLT OF CALIFORNIAZie inventarisWebsiteSelecteer contact
Mike Dutro
Telefoon:+1 916 899 8960
Comments
Naam:Bedrijf:E-mail:Bedrijf's telefoon:Stad:Land:
Ik verwacht het antwoord van de verkoper per:e-mailtelefoon