Snel Zoeken

CAT 320

CAT 320

CAT Certified
Jaar
2019
Gebruiksuren
3.288 h
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

THOMPSON TRACTOR CO., INC.
Montgomery, AL
+1 205 229 8715
Toon telefoonnummer
Basis informatie
MerkCAT 320
THOMPSON POWER SYSTEMS
CategorieRupsgraafmachines
SerienummerHEX11502
Voorraad nummerEQN060503
Catalogus nummer10127228
Jaar2019
Uren3.288 h
LandVerenigde Staten
PlaatsMontgomery, Verenigde Staten
Prijzen
Prijs exclusief BTW175.900 USD
BTWExclusief terug te vorderen BTW
Prijs inclusief BTW-
Details
Accessoires
AirconditionerAir Conditioner
Extra hydrauliekdrukAuxiliary Hydraulics Pressure
MotorkappenEngine Enclosures
SpiegelsMirrors
Hand- en voetsturingHand and Foot Control
Extra informatieCustomer Value Agreement (CVA) 1000 HOUR FILTERS ONLY
H130E HAMMER"
Special Offers 1 YEAR / 1000 HOUR PWT & HYD WARRANTY FROM TIME OF SALE.
Benefits
Veel lijsten met gebruikte apparatuur zijn uitgebreid met functies die uniek zijn voor gebruikte Cat®-apparatuur. Van klantwaardeovereenkomsten (CVA's) tot materieelbeschermingsplannen (EPP) en Cat Certified Used, ontdek wat Cat® gebruikt materieel anders maakt. Neem contact op met de dealer in de aanbieding voor meer informatie over de kenmerken van dit apparaat.
Special Offers 1 YEAR / 1000 HOUR PWT & HYD WARRANTY FROM TIME OF SALE.
Klantwaarde-overeenkomst 1000 HOUR FILTERS ONLY
Condities
Tweedehands materieel van Cat kopen, betekent investeren in een machine van hoge kwaliteit waarop u kunt vertrouwen. Uw dealer steekt de tijd en middelen in om elke gebruikte machine te inspecteren en te controleren of deze klaar is om voor u te presteren.
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
algemeen uiterlijk
300
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
meters, cabine, console
1200
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
motor
200
  • Goed
  • Goed
koelsysteem
600
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
elektrisch, start- en laadsysteem
400
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
hydrauliek
100
  • Goed
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
OpmerkingenCTS Pro data from the last inspection for Serial #: HEX11502 completed on Jul 11, 2023 HOURS 3103
Bushings (EXT)0.316930.361819071
Bushings (INT)3030.051020
Carrier Rollers 14.424.524530
Carrier Rollers 24.444.484236
Tussenwielen vooraan0.80.83333
Koppelingen1.148821.11852842
Shoe Width31.131.1
Rupsrol 11.590941.586613536
Rupsrol 21.633071.651572013
Rupsrol 41.625591.628342322
Rupsrol 51.648821.624011423
Rupsrol 71.627161.62232
Rupsrol 81.590941.590943535
Track Sag0.60.7
Track Shoes1.292121.338581811
algemene conditie
300
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
Services
Uw plaatselijke Cat dealer heeft uitgebreide mogelijkheden: toegewijde onderhoudstechnici die ervoor zorgen dat u het meeste uit uw gebruikte machine haalt, van routineonderhoud tot noodservice op locatie, onderdelen en productiviteitsservices en meer, u kunt vertrouwen op uw plaatselijke Cat dealer.
Engine Specifications Motorspecificaties Revolutionaire generatorsoftware
Safety Services Veiligheidsservices De laatste technologie en praktijkervaring voor zero-incident prestaties
Power Systems Vermogenssystemen De belangrijkste behoeftes voldoen aan de strengste normen
New Equipment Nieuwe machines Duurzame en betrouwbare apparatuur rechtstreeks vanuit de fabrieksvloer
Financial Services Financiële service Snel uw materieel op de werkplaats met Cat Financial
Cat Parts Cat® onderdelen Wereldwijde ondersteuning voor Cat dealers en 24/7 onderdelen bestellen