Snel Zoeken

CAT D6K2 LGP

CAT D6K2 LGP

CAT Certified
Jaar
2018
Gebruiksuren
4.347 h
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

YANCEY BROS. CO.
Mcdonough, GA
+1 6786899569
Toon telefoonnummer
Basis informatie
MerkCAT D6K2 LGP
Yancey CAT
CategorieRupsdozers
SerienummerEL700586
Voorraad nummerUT15950
Catalogus nummer10096567
Jaar2018
Uren4.347 h
LandVerenigde Staten
PlaatsMcdonough, Verenigde Staten
Prijzen
Prijs exclusief BTW129.800 USD
BTWExclusief terug te vorderen BTW
Prijs inclusief BTW-
Details
Accessoires
Arrangement - VolumegraafmachineArrangement - Mass Excavator
Emissieniveau - EU - IVEmissions Level - EU - IV
Emissieniveau - Japan - STEP 4 FINALEmissions Level - Japan - STEP 4 FINAL
Wettelijke status - CAT_KoreaRegulatory Status - CAT_Korea
Wettelijke status - CAT_NR_EPA/CARB_MLIT_EU_R120_China ExportRegulatory Status - CAT_NR_EPA/CARB_MLIT_EU_R120_China Export
Emissieniveau - EPA - EPA TIER 4fEmissions Level - EPA - EPA TIER 4f
AirconditionerAir Conditioner
Product LinkProduct Link
MotorkappenEngine Enclosures
VerlichtingLighting
SpiegelsMirrors
CE-plaatjeCE Plate
Radio - AM/FM-radioRadio - AM FM Radio
Stoel met luchtveringAir Suspension Seat
AntidiefstalsysteemAnti-theft System
Extra hydrauliekdruk - Middelhoge drukAuxiliary Hydraulics Pressure - Medium Pressure
BladstrooierBlade Shake
Stuurtype - JoystickSteering Type - Joystick
Bladkanteling - Enkl kntlnBlade Tilt - Single Tilt
Bladtype - HoekBlade Type - Angle
Extra informatieCustomer Value Agreement (CVA) 24/1000 HOUR PARTS ONLY.
Benefits
Veel lijsten met gebruikte apparatuur zijn uitgebreid met functies die uniek zijn voor gebruikte Cat®-apparatuur. Van klantwaardeovereenkomsten (CVA's) tot materieelbeschermingsplannen (EPP) en Cat Certified Used, ontdek wat Cat® gebruikt materieel anders maakt. Neem contact op met de dealer in de aanbieding voor meer informatie over de kenmerken van dit apparaat.
Klantwaarde-overeenkomst 24/1000 HOUR PARTS ONLY.
Condities
Tweedehands materieel van Cat kopen, betekent investeren in een machine van hoge kwaliteit waarop u kunt vertrouwen. Uw dealer steekt de tijd en middelen in om elke gebruikte machine te inspecteren en te controleren of deze klaar is om voor u te presteren.
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
algemeen uiterlijk
2300
  • Nee
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed(
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
safety items
600
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
meters, cabine, console
1700
  • Ja
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
motor
900
  • Nee
  • Nee
  • Ja
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Ja
  • Nee
  • Goedy-
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
emissions
200
  • Nee
  • Goed
  • Goed
koelsysteem
800
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Nee
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
elektrisch, start- en laadsysteem
600
  • Ja
  • Ja
  • Nee
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
transmissie
1300
  • Ja
  • Ja
  • Nee
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
besturing
700
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
rem
200
  • Goed
  • Goed
hydrauliek
1100
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
blad
1300
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
undercarriage
400
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Pinnen & bussen gedraaid?Nee
Average Life Remaining - UNDERCARRIAGE76%
Guiding Guard - LeftGoed
Guiding Guard - RightGoed
Track Frame - LeftGoed
Track Frame - RightGoed
Carrier Rollers Front5.805.807070
Carrier Rollers Rear5.895.807070
Idlers Front1.201.205252
Links21.2524.6800
Pins & Bushings (External)2.302.307676
Pins & Bushings (Internal)15.2515.2500
Track Roller 1116060
Track Roller 2.95.955252
Track Roller 3.95.955252
Track Roller 4.95.955252
Track Roller 5116060
Track Roller 6116060
Track Roller 7116060
Track Roller 8116060
Track Shoe Grouser Height.80.80
eindaandrijvingen
400
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
  • R
  • ADS
Services
Uw plaatselijke Cat dealer heeft uitgebreide mogelijkheden: toegewijde onderhoudstechnici die ervoor zorgen dat u het meeste uit uw gebruikte machine haalt, van routineonderhoud tot noodservice op locatie, onderdelen en productiviteitsservices en meer, u kunt vertrouwen op uw plaatselijke Cat dealer.
Engine Specifications Motorspecificaties Revolutionaire generatorsoftware
Safety Services Veiligheidsservices De laatste technologie en praktijkervaring voor zero-incident prestaties
Power Systems Vermogenssystemen De belangrijkste behoeftes voldoen aan de strengste normen
New Equipment Nieuwe machines Duurzame en betrouwbare apparatuur rechtstreeks vanuit de fabrieksvloer
Financial Services Financiële service Snel uw materieel op de werkplaats met Cat Financial
Cat Parts Cat® onderdelen Wereldwijde ondersteuning voor Cat dealers en 24/7 onderdelen bestellen