Caterpillar D6T

Caterpillar D6T

Prijs
op aanvraag
Jaar
2012
Gebruiksuren
5548 h
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

Basis informatie
MerkCaterpillar D6T
CategorieBulldozers
SerienummerSMC00589
Catalogus nummerCU4429206
Jaar2012
Uren5548 h
LandChili
PlaatsSantiago
Prijzen
Prijs exclusief BTWop aanvraag
BTW-
Prijs inclusief BTW-
Features
Accessoires
AirconditioningAIR CONDITIONER
VerlichtingLIGHTING
DifferentieelstuurDIFF STEER
RIPPER, MULTI SHRIPPER, MULTI SH
BLAD, ENKELE HOEKKANTELINGBLADE, SINGLE ANGLE TILT
BESTURING, JOYSTICKSTEER, JOYSTICK
ZevenSCREENS
Voorwaarden
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
  • algemeen uiterlijk
  • safety items
  • meters, cabine, console
  • motor
  • koelsysteem
  • elektrisch, start- en laadsysteem
  • transmissie
  • besturing
  • rem
  • hydrauliek
  • blad
  • eindaandrijvingen
  • undercarriage
  • ripper / haak / lier
algemeen uiterlijk
  • Goed
  • Goed
  • Zwak
  • Goed
  • Zwak
  • Goed
  • Zwak
  • ZwakBisagras de puertas acceso motor dañadas
  • Zwak
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenPasamanos derecho soldado.
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenBrazos de pala con detalles de pintura.
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Ja
  • Nee
safety items
  • Goed
  • ZwakBaliza dañada.
  • Goed
  • Goed
  • ZwakCinturon de seguridad dañado y vencido.
  • Ja
  • Ja
meters, cabine, console
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • ZwakVidrio de puerta izquierda dañado.
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenTapiz de asiento dañado.
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Nee
  • Nee
motor
  • ZwakSaturados.
  • ZwakRefrigerante fuera de estandar. (agua verde).
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Ja
  • NeeSobre nivel de aceite de motor.
  • Nee
  • JaFuga por respiradero de motor.
  • Nee
koelsysteem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
elektrisch, start- en laadsysteem
  • Goed
  • ZwakCables de baterías fuera de estándar, baterias no corresponden a equipo.
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenLuces delanteras de cilindro y luz trasera no encienden.
transmissie
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Nee
besturing
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
rem
  • Goed
  • Goed
hydrauliek
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenPoseen fuga por sellos de tapa de cilindro.
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
blad
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
eindaandrijvingen
  • Goed
  • Goed
  • Nee
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Dragerrollers vooraan1981981010
Tussenwielen vooraan2725248
Tussenwielen achteraan2526816
Koppelingen13.113.31017
Pinnen & bussen (extern)70.370.73540
Segmenten223.422.5714
Rupsrol 1151607
Rupsrol 2151500
Rupsrol 3161570
Rupsrol 4161677
Rupsrol 5151500
Rupsrol 6Malo.Malo.
Track Shoe Grouser HeightPerfiladas.Perfiladas.
Rupsframe - linksFairPosee fisura.
Rupsframe - rechtsFairPosee fisura.
Pinnen & bussen gedraaid?Nee
ripper / haak / lier
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenFalta una herramienta de corte, montadas al revés.
Stuur een bod
Alles gedaan!

Uw aanbod is met succes doorgestuurd. De verkoper zal snel contact opnemen!

Stuur een bericht naar de verkoper
CATERPILLAR LEASING CHILE S.A.Zie inventarisSelecteer contact
Please Contact your local Cat Dealer
Chili
Telefoon:+1 309 675 9470
Comments
Naam:Bedrijf:E-mail:Bedrijf's telefoon:Stad:Land:
Ik verwacht het antwoord van de verkoper per:e-mailtelefoon