Caterpillar D6RIII

Caterpillar D6RIII

Prijs
78.100 USD
Jaar
2010
Gebruiksuren
11095 h
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

Basis informatie
MerkCaterpillar D6RIII
CategorieBulldozers
SerienummerJEK00349
Catalogus nummerCU2161170
Jaar2010
Uren11095 h
LandIndonesië
PlaatsSamarinda
Prijzen
Prijs exclusief BTW$ 78.100
BTW-
Prijs inclusief BTW-
Features
Accessoires
VerlichtingLIGHTING
OROPSOROPS
MOTORKAPPENENGINE ENCLOSURES
TrekhaakDRAWBAR
BLAD, SEMI-UBLADE, SEMI U
DifferentieelstuurDIFF STEER
Extra informatieBLADE, SINGLE TILT
Voorwaarden
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
  • algemeen uiterlijk
  • safety items
  • meters, cabine, console
  • motor
  • koelsysteem
  • elektrisch, start- en laadsysteem
  • transmissie
  • besturing
  • rem
  • hydrauliek
  • blad
  • eindaandrijvingen
  • undercarriage
  • opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
algemeen uiterlijk
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenNEEDS SOME WORK
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenFADED AND WORN
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenRIGHT SIDE BENT
  • GoedHAS GUARD
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenBOTTOM HITCH MISSING
  • Goed
  • Nee
  • JaA LOT
safety items
  • Goed
  • Ja
meters, cabine, console
  • GoedEXCEPT LIGHT KNOB MISSING
  • ZwakREPLACE
  • GoedOUT OF DATE MARCH 10
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenMISSING SCREW, HOLE CUT IN BOTTOM PART
  • Nee
  • Nee
  • Nee
motor
  • Nee
  • NeeA LITTLE LOW ON ENGINE OIL
  • Nee
  • JaCOMING FROM BELLY PAN
  • Nee
  • NORMAL
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • JaSLIGHT
koelsysteem
  • Ja
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • ZwakLEAKING
elektrisch, start- en laadsysteem
  • JaMISSING BOTTLE
  • Goed
  • ZwakREPLACE
  • Goed
  • Goed
transmissie
  • JaCOMING FROM BELLY PAN
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenLEAK
  • Goed
  • Goed
  • Goed
besturing
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
rem
  • ALL
hydrauliek
  • Nee
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenCRACKING AND DRY
  • Goed
  • Goed
  • GoedPINS HAVE A LOT OF WEAR
blad
  • GoedPINS WORN
  • Geselecteerde AfdelingenREMOVE SHIMS TO TIGHTEN
  • TOP OF BLADE NEEDS A LITTLE ROK
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenA LOT OF DENTS, SOME DEEP, REPLACE??
  • Geselecteerde AfdelingenREMOVE SHIMS TO TIGHTEN
  • Goed
eindaandrijvingen
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHAS SOEM SHAVING BUILD UP ON PLUG
  • Geselecteerde AfdelingenLOW ON OIL
  • Goed
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Pinnen & bussen gedraaid?Nee
Links1251266155
Pins & Bushings (External)6262106106
Segments2122156565
Track Roller 120173212
Track Roller 2181520
Track Roller 3816207
Track Roller 41716127
Track Roller 5161677
Track Roller 61618720
EqualizerstaafGoed
ScharnierasPOOR, RIGHT SIDE LEAKING
Track Frame - LeftFairWILL NEED TO CHECK AFTER WASHING
Track Frame - RightFairWILL NEED TO CHECK AFTER WASHING
Carrier Rollers Front195197
Idlers Front30314852
Idlers Rear2526816
opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
  • CENTER OF FUEL TANK GUARD BENT IN. ELBO ON BOTTOM OF MUFFLER RUSTING A LOT. REPLACE TILT CYLINDER. PIN AND LINE BORE HOLES. LEFT ROLLER FRAME BEEN PATCHED BY REAR IDLER.
Stuur een bod
Alles gedaan!

Uw aanbod is met succes doorgestuurd. De verkoper zal snel contact opnemen!

Stuur een bericht naar de verkoper
PT CATERPILLAR FINANCE INDONESIAZie inventarisSelecteer contact
Branko Rupar
Thailand
Telefoon:+61 3 9953 9152
Comments
Naam:Bedrijf:E-mail:Bedrijf's telefoon:Stad:Land:
Ik verwacht het antwoord van de verkoper per:e-mailtelefoon