Caterpillar 963D

Caterpillar 963D

Cena
198 000 USD
Rok
2009
Przebieg, godzin
4054 h
E-mail x
Nazwa

Mój adres e-mail*

Adres e-mail znajomego*

Wiadomość:

Podstawowe informacje
MarkaCaterpillar 963D
Grupa produktówładowarki gąsienicowe
Numer fabrycznyLCS01034
Nr ew. wew.173U005
Numer kataloguCU2516680
Rok produkcji2009
Godzin4054 h
KrajStany Zjednoczone USA
LokalizacjaHannibal, IA
Wycena
Cena bez VAT198 000 $
VAT-
Cena z VAT-
Features
Akcesoria
UKŁAD KLIMATYZACJIAIR CONDITIONER
EROPSEROPS
OświetlenieLIGHTING
BEACONBEACON
AM FM RADIOAM FM RADIO
ŁYŻKA, GP (OGÓLNE PRZEZNACZENIE)BUCKET, GP
OSŁONY SILNIKAENGINE ENCLOSURES
KONFIGURACJE DO ŚMIECI I ODPADÓWWASTE ARRANGEMENT
ZRYWARKARIPPER
Dodatkowe informacjePICTURES AS OF: 11/16/17 3814 HOURS
Warunki
Dobry
Niezły
Zły
  • ogólny wygląd
  • elementy zabezpieczające
  • wskaźniki, stanowisko operatora, konsola
  • silnik
  • układ chłodzenia
  • układ elektryczny, rozruchu i ładowania
  • skrzynia biegów
  • układ kierowniczy
  • hamulec
  • hydraulika
  • łyżka
  • przekładnie główne
  • podwozie
  • uwagi, różn. naprawy, uwagi ogólne
  • spulchniarka / chwytak / wciągarka
ogólny wygląd
  • Dobryclean - no damage
  • Dobrywaste package guarding
  • Dobryno damage
  • Dobrystraight - no wear
  • Dobryno leaks or damage
  • Niezłyboth hand rails on the cab are slightly bent - usable
  • Dobryno visible damage
  • Niezłysome scratches and bare areas - no rust
  • Dobryplastuc - turbo style
  • Dobrysecure - no damage
  • Dobrystraight
  • Dobrysecure
  • Nie
  • Nie
elementy zabezpieczające
  • Dobryworking
  • Tak
  • Tak
  • Tak
wskaźniki, stanowisko operatora, konsola
  • Dobrycooling
  • Dobryno damage
  • Niezłystrikers are worn - doors latch securely
  • Dobryworking
  • Dobryno holes or tears
  • Dobryall are working
  • Dobryno cracks or damage
  • Dobryblower fan working in all speeds
  • Dobryworking
  • Dobrydigital - working
  • DobryNew - dated July 2017
  • DobryNew seat
  • Niezłyemblems are worn off and/or broken out of several switches
  • Dobryworking
  • Takworking
  • Tak
  • Nie
  • Tak
  • Tak
silnik
  • Dobryno damage
  • Dobryno noises
  • Dobrysecure
  • DobryNew muffler
  • Dobryno visible leaks
  • Dobrystarts and runs normally
  • Dobryno leaks or damage
  • Nie
  • Nie
  • Tak
  • Nie
  • Nie
  • Nie
  • ELC
  • Normal
  • Normal
układ chłodzenia
  • Dobryclean
  • Dobryno damage
  • Dobryhydraulic drive reversing
  • Dobrydry
  • Dobryclean - no damage
  • Dobrydry
  • Nie
układ elektryczny, rozruchu i ładowania
  • Dobrycharging
  • DobryNew batteries - hold down and cover are loose
  • Dobryall working
  • Dobryno drag
  • Dobryno visible damage - several repairs have been made
  • Nie
  • Takno bottle
skrzynia biegów
  • Dobryworking normally
  • Dobry
  • Dobryno visible leaks or damage
  • Dobryoperates normally
  • Dobryno leaks or noises
  • Dobryworking
  • Dobryfull speed range
  • Dobryfull speed range
  • Nie
  • Nie
  • HYSTAT
układ kierowniczy
  • Dobryjoystick
  • Travel is straight - steering functions normally
hamulec
  • Dobryboth service and parking brake functions are working normally
  • Dobryholding
  • Dobrypedal
hydraulika
  • Dobryboth are working
  • Dobryjoystick control
  • Dobrydry
  • Dobryguarding on the right ripper hoses is slightiy damaged - no leaks
  • Dobryall functions working normally
  • Dobryno noises or leaks
  • Dobryno leaks or damage
  • Dobrydry
  • Nie
łyżka
  • Dobryno damage
  • Dobryno damage
  • Dobryno excessive movement
  • Dobrystraight
  • Dobryno damage
  • DobryNew pins and bearings
  • Dobryover 50% remaining
  • DobryNew
  • trash package spill rack in good condition
przekładnie główne
  • Dobryno leaks or damage
  • Dobryno leaks or damage
  • Dobryoil and plugs are clean
  • Dobryoil and plugs are clean
podwozie
Condition Pomiar
(L)
Pomiar
(P)
% zużycia
(L)
% zużycia
(P)
Rolki prowadzące, przednieNewNew
Rolki prowadzące, tylneNewNew
Przednie koła napinające22.5223125
ŁącznikiNewNew
Sworznie i tuleje (zewnętrzne)NewNew
Sworznie i tuleje (wewnętrzne)NewNew
Noże skrawająceNewNew
Rolka gąsienicy 139.1640.535042
Rolka gąsienicy 242.3743.253126
Rolka gąsienicy 342.6642.963028
Rolka gąsienicy 442.1841.313237
Rolka gąsienicy 540.2340.124445
Rolka gąsienicy 637.7336.265965
Gąsienice (szerokość)18" DG - New18" DG - New
Rama gąsienicy - strona lewaGoodNo visible cracks or damage
Rama gąsienicy - strona prawaGoodNo visible cracks or damage
Drążek wyrównawczyNo excessive movement
Numer kata­logowy łącznikaSystem One
Wał przegubowyno visible leaks or movement
uwagi, różn. naprawy, uwagi ogólne
  • PM 4 - 11/1/2017
spulchniarka / chwytak / wciągarka
  • Dobrysecure - no excessive movement
  • Dobry75% remaining on teeth
Wyślij ofertę
Wszystko gotowe!

Twoja oferta została pomyślnie przekazana. Sprzedawca wkrótce się z Tobą skontaktuje!

Wyślij wiadomość do sprzedawcy
ALTORFER INC.Patrz ekwipunekStrona internetowaWybierz kontakt
Chase Lang
Telefon:+1 319 365 0551 ext 2210
Komentarze
Nazwisko:Firma:E-mail:Telefon:Miasto:Kraj:
Chcę aby sprzedający odpowiedział przez:poprzez e-mailPrzez telefon