Caterpillar D6D

Caterpillar D6D

Prijs
30.000 USD
Jaar
1981
Gebruiksuren
3862 h
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

Basis informatie
MerkCaterpillar D6D
CategorieBulldozers
Serienummer04X08092
Catalogus nummerCU4390008
Jaar1981
Uren3862 h
LandVerenigde Staten
PlaatsFlorence, IN
Prijzen
Prijs exclusief BTW$ 30.000
BTW-
Prijs inclusief BTW-
Features
Accessoires
VerlichtingLIGHTING
OROPSOROPS
MOTORKAPPENENGINE ENCLOSURES
TrekhaakDRAWBAR
BLAD, SEMI-UBLADE, SEMI U
SweepsSWEEPS
BESTURING, HENDELSTEER, LEVER
Extra informatieACCUGRADE READY
Voorwaarden
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
  • algemeen uiterlijk
  • safety items
  • meters, cabine, console
  • motor
  • koelsysteem
  • elektrisch, start- en laadsysteem
  • transmissie
  • besturing
  • hydrauliek
  • blad
  • eindaandrijvingen
  • undercarriage
algemeen uiterlijk
  • Ja
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHas some dented panels
  • Goed
  • Geselecteerde Afdelingenfaded/Scratches and corrosion throughout
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHas some play
  • ZwakAll are bent
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHave custom latches welded
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHas some custom welds on back of canopy
  • Goed
  • Goed
  • ZwakMissing latch and has custom latch welded
safety items
  • ZwakExpired, needs replaced
  • Goed
  • ZwakInoperable
meters, cabine, console
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenGlass is getting hard to see through
  • ZwakNeeds replaced
  • Goed
  • Goed
motor
  • Geselecteerde AfdelingenOuter is dirty
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee
  • JaHas a few leaks throughout
  • Nee
  • Decal pedal is not working properly. Needs adjusted
  • Black at start up and under load
koelsysteem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Ja
elektrisch, start- en laadsysteem
  • Goed
  • GoedBattery terminals are loose and needed jumped
  • Goed
  • Goed
  • ZwakBroken/lifts not working
transmissie
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHard to get lever back to engage 3rd gear
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Nee
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
besturing
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHas some play
  • Geselecteerde AfdelingenRight side lever intermittently would jerk one way or another
  • Goed
hydrauliek
  • Goed
  • Goed
  • ZwakLeaking
  • Ja
  • Geselecteerde AfdelingenHas some play
  • Goed
  • Goed
  • ZwakTon are leaking, right side seal is out of place
  • Geselecteerde AfdelingenHave some play
blad
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHas been patched in several places
  • Has some play
  • Geselecteerde AfdelingenHas play throughout
  • Geselecteerde AfdelingenHas some play
  • Geselecteerde AfdelingenHas some play
eindaandrijvingen
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Dragerrollers vooraan1821823030
Dragerrollers achteraan184182420
Tussenwielen vooraan3030106106
Rupsrol 516161010
Rupsrol 616161010
Track Shoe Grouser Height228482
Rupsframe - linksGoed
Rupsframe - rechtsGoed
Pinnen & bussen gedraaid?Nee
EqualizerstaafHas a lot of play
Koppelingen1161165050
Pinnen & bussen (extern)67675454
Rupsrol 116161010
Rupsrol 216161010
Rupsrol 316161010
Rupsrol 416161010
Stuur een bod
Alles gedaan!

Uw aanbod is met succes doorgestuurd. De verkoper zal snel contact opnemen!

Stuur een bericht naar de verkoper
MACALLISTER MACHINERY CO., INCZie inventarisWebsiteSelecteer contact
Used Equipment 317-545-2151
Telefoon:+1 3175452151
Comments
Naam:Bedrijf:E-mail:Bedrijf's telefoon:Stad:Land:
Ik verwacht het antwoord van de verkoper per:e-mailtelefoon