Caterpillar 349EVG

Caterpillar 349EVG

Prijs
275.000 USD
Jaar
2012
Gebruiksuren
5765 h
E-mail x
Naam

Mijn e-mailadres:*

Het e-mailadres van mijn vriend:*

Bericht:

Basis informatie
MerkCaterpillar 349EVG
CategorieRupsgraafmachines
SerienummerDGE00286
Voorraad nummerI4568
Catalogus nummerCU2408234
Jaar2012
Uren5765 h
LandVerenigde Staten
PlaatsColumbus, MN
Prijzen
Prijs exclusief BTW$ 275.000
BTW-
Prijs inclusief BTW-
Features
Accessoires
AirconditioningAIR CONDITIONER
PRODUCT koppelingPRODUCT LINK
VerlichtingLIGHTING
AM FM RADIOAM FM RADIO
MOTORKAPPENENGINE ENCLOSURES
GIEK, EENDELIGBOOM, 1 PIECE
LONG REACH ARRANGEMENTLONG REACH ARRANGEMENT
GRAAFARM, LANGSTICK, LONG
VERWIJDERINGSSYSTEEM CONTRAGEWICHTCOUNTERWEIGHT REMOVAL SYSTEM
PILOT CONTROLPILOT CONTROL
HAND- EN VOETBEDIENINGHAND AND FOOT CONTROL
PEDAAL MET RECHTE BEWEGINGSTRAIGHT TRAVEL PEDAL
Extra informatie12' 4" STICK
18960 LB COUNTERWEIGHT
24' 2" REACH BOOM
AIR COOLED SEAT
COLD WEATHER PKG
CWT REMOVAL
HIGH AMB COOL
PATTERN CHANGER
REAR CAMERA
VARIABLE GAUGE
Voorwaarden
Goed
Geselecteerde Afdelingen
Zwak
  • algemeen uiterlijk
  • safety items
  • meters, cabine, console
  • motor
  • koelsysteem
  • elektrisch, start- en laadsysteem
  • hydrauliek
  • giek
  • graafarm
  • bak
  • eindaandrijvingen
  • undercarriage
  • opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
algemeen uiterlijk
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenPaint scratched on counterweight
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Nee
  • Nee
safety items
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • Ja
meters, cabine, console
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • GoedReplaced 12/18
  • Goed
  • GoedInstalled 6/2016
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Ja
  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • NA
  • 80%
motor
  • Goed
  • GoedNew 12/2018
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Nee
  • Ja
  • Ja
  • Nee
  • JaAT Oil Filter base/Rocker Box
  • Nee
  • Red
  • DPF serviced
  • Normal
  • Normal
koelsysteem
  • Goed
  • Goed
  • Geselecteerde Afdelingen
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
elektrisch, start- en laadsysteem
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Ja
  • Ja
hydrauliek
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenScratch on rod
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Good
giek
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • 24 2"
graafarm
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenHas slight side movement
  • Goed
  • 12 4"
bak
  • Goed
  • Geselecteerde AfdelingenMovement on H-Link
  • Goed
  • Goed
  • Goed
  • Nee
  • Raveling
  • 72"
eindaandrijvingen
  • Goed
  • Goed
undercarriage
toestand Meting
(L)
Meting
(R)
% Versleten
(L)
% Versleten
(R)
Dragerrollers vooraan1771762432
Dragerrollers achteraan1771772424
Tussenwielen vooraan22 mm21.5 mm2021
Koppelingen1271272020
Pinnen & bussen (extern)70 mm70 mm8888
Pinnen & bussen (intern)8688683535
Rupsrol 11951952525
Rupsrol 21971971515
Rupsrol 31971971515
Rupsrol 41971971515
Rupsrol 51971971515
Rupsrol 61971971515
Rupsrol 71971971515
Rupsrol 81971971515
Rupsrol 91961952025
Rupsschoenen (breedte)36"36"612
Rupsframe - linksGoed
Rupsframe - rechtsGoed
Pinnen & bussen gedraaid?Nee
koppeling onderdeelnummer305 9361-62
RupsplatenL6
opmerkingen, versch. herstellingen, algemene opmerkingen
  • Inspection done @ 5328 Hours
  • Last PM @ 5319 Hours
Stuur een bod
Alles gedaan!

Uw aanbod is met succes doorgestuurd. De verkoper zal snel contact opnemen!

Stuur een bericht naar de verkoper
ZIEGLER CATZie inventarisWebsiteSelecteer contact
Used Equipment Sales
Telefoon:+1 888 363 3921
Comments
Naam:Bedrijf:E-mail:Bedrijf's telefoon:Stad:Land:
Ik verwacht het antwoord van de verkoper per:e-mailtelefoon